Agenda Doele Concordia Welvaren

                      Agenda  Doele Concordia Welvaren 
Wie Datum Omschrijving Aanwezig Aanvang Plaats
geselecteerde 14 – 15  januari 2023 NK Indoor Individueel RecComp 10:00 ?
allen maandag 16 januari 2023 HoutenBloemkool trofee 19:30 20:00
vrijwilligers dinsdag 17 januari 2023 Clinic 13:15 14:00
allen donderdag 19 januari 2023 Meierij – Concordia 19:10 20:00 Zeeland
Jeugd zondag 22 januari 2023 3e Competitie ronde 1 pijl 09:30 10:00
Team 1 +res maandag 23 januari 2023 3e Competitie ronde 1pijl 19:30 20:00
geselecteerde 28 – 29  januari 2023 RK Indoor Individueel alle Disciplines 10:00 ?
geselecteerde 04 – 05  februari 2023 RK Indoor Teams Alle Disciplines 10:00 ?
vrijwilligers zaterdag 4 februari 2023 Clinic 19:30
Team 1 +res maandag 6 februari 2023 4e Competitie ronde 1pijl 19:30 20:00
zaterdag 11 februari 2023 feestavond 19:00
Jeugd zondag 12 februari 2023 4e Competitie ronde 1 pijl 09:05 10:00 Wanroy
St.Cornelius dinsdag 14 februari 2023 Ons Genoegen Nistelrode
Team 1 +res donderdag 16 februari 2023 5e Competitie ronde 1pijl 19:20 20:00 Boekel
geselecteerde zondag 26 februari 2023 NK Indoor Barebow 10:00 ?
Jeugd + inh. zondag 26 februari 2023 5e Competitie ronde 1 pijl 09:00 10:00 Cuijk
Team 1 +res maandag 27 februari 2023 6e Competitie ronde 1pijl 19:30 20:00
Jeugd zondag 5 maart 2023 6e Competitie ronde 1 pijl 09:15 10:00 Boekel
geselecteerde zondag 12 maart 2023 NK Indoor Aspiranten alle leeftijden 10:00 ?
Jeugd + inh. zondag 12 maart 2023 7e Competitie ronde 1 pijl 10:00 Zeeland
Team 1 +res maandag 13 maart 2023 7e Competitie ronde 1pijl 19:15 20:00 Volkel
St.Cornelius dinsdag 14 maart 2023 Jaarvergadering Wanroy
geselecteerde zaterdag 18 maart 2023 BK Indoor Cadetten/ Junioren 10:00 ?
geselecteerde zondag 19 maart 2023 BK Indoor Individueel Alle Disciplines 10:00 ?
geselecteerde 25 – 26  maart 2023 BK Indoor Teams Alle Disciplines 10:00 ?
St.Cornelius donderdag 30 maart 2023 Regio 114 Horst Venray Ysselstein
St.Cornelius dinsdag 11 april 2023 De Vriendenkring Schaijk
geselecteerde 22 – 23  april 2023 RK Individueel alle Disciplines 10:00 ?
St.Cornelius dinsdag 9 mei 2023 Concordia Zeeland
geselecteerde 13 – 14 mei 2023 RK Teams Alle Disciplines 10:00 ?
geselecteerde zaterdag 20 mei 2023 NK aspiranten 10:00 ?
geselecteerde zondag 21 mei 2023 NK Cadetten en junioren 10:00 ?
geselecteerde zaterdag 3 juni 2023 BK Senioren Individueel Klasse 2 t/m 6 alle Disciplines 10:00 ?
geselecteerde zondag 4 juni 2023 BK Senioren Klasse 1 Alle Disciplines 10:00 ?
geselecteerde zaterdag 10 juni 2023 BK Teams klasse B t/m D alle Disciplines 10:00 ?
geselecteerde zondag 11 juni 2023 NK Teams Ere klasse en klasse A alle Disciplines 10:00 ?
St.Cornelius dinsdag 13 juni 2023 Buiten toernooi Boekel
geselecteerde zondag 18 juni 2023 NK Recurve Heren, Dames, Masters, Veteranen 10:00 ?
St.Cornelius dinsdag 20 juni 2023 Strijd in Vrede Beek en Donk
Allen zaterdag 24 juni 2023 Hannekes toernooi 17:05 18:00 De Rips
geselecteerde zondag 13 augustus 2023 NK Hout 10:00 ?
geselecteerde zaterdag 26 augustus 2023 Nationale Veteranendag ?
St.Cornelius dinsdag 12 september 2023 Concordia Zeeland
St.Cornelius dinsdag 10 oktober 2023 Strijd in Vrede Erp
St.Cornelius dinsdag 14 november 2023 Zulttoernooi Erp
St.Cornelius donderdag 7 december 2023 Koningschieten Boekel
Maandagavond clubavond: jeugd 18:30 – 19:35 uur / Senioren 20:00 – 23:00 uur
Donderdagavond jeugd en vrij schieten voor iedereen vanaf 19:00 uur