Wie |
Datum |
Omschrijving |
Aanwezig |
Aanvang |
Plaats |
|
maandag 26 februari 2024 |
Jaarvergadering |
20:00 |
20:15 |
|
Team 1 +res |
maandag 11 maart 2024 |
7e competitie ronde 25mtr |
19:30 |
20:00 |
Erp |
St.Cornelius |
dinsdag 12 maart 2024 |
Jaarvergadering |
|
14:00 |
Wanroy |
geselecteerde |
zaterdag 16 maart 2024 |
BK indoor onder 18 / 21 |
|
10:00 |
? |
geselecteerde |
zondag 17 maart 2024 |
BK Indoor Individueel Alle Disciplines |
|
10:00 |
? |
allen |
zondag 17 maart 2024 |
Inhalen CR 25mtr |
09:30 |
10:00 |
Erp |
St.Cornelius |
dinsdag 19 maart 2024 |
Regio 113 |
|
14:00 |
Beek en Donk |
Team 1 |
23 -24 maart |
BK Indoor Teams Alle Disciplines |
|
10:00 |
? |
allen |
maandag 25 maart 2024 |
meierij – De Vriendenkring |
19:30 |
20:00 |
|
vrijwilligers |
woensdag 3 april 2024 |
Clinic |
18:30 |
19:30 |
|
St.Cornelius |
dinsdag 9 april 2024 |
Vriendenkring 1897 |
|
14:00 |
Schaijk |
allen |
dinsdag 9 april 2024 |
Meierij-LEW |
19:00 |
20:00 |
Wanroy |
geselecteerde |
zaterdag 20 april 2024 |
RK indidueel 25mtr |
|
10:00 |
? |
geselecteerde |
zondag 21 april 2024 |
RK indidueel 25mtr |
|
10:00 |
? |
Allen |
maandag 22 april 2024 |
Meierij – VZOD |
19:30 |
20:00 |
|
geselecteerde |
zaterdag 4 mei 2024 |
RK indidueel 25 mtrTeams |
|
10:00 |
? |
geselecteerde |
zondag 5 mei 2024 |
RK indidueel 25 mtrTeams |
|
10:00 |
? |
St.Cornelius |
dinsdag 7 mei 2024 |
Concordia |
|
14:00 |
Zeeland |
Allen |
maandag 13 mei 2024 |
Meierij – Concordia |
19:30 |
20:00 |
|
geselecteerde |
zaterdag 25 mei 2024 |
NK 1 pijl Aspiranten |
|
|
? |
geselecteerde |
zondag 26 mei 2024 |
NK 1 pijl onder 18 / 21 |
|
|
? |
Allen |
donderdag 30 mei 2024 |
Meierij -Doele Willem lll |
19:20 |
20:00 |
Boekel |
geselecteerde |
zaterdag 1 juni 2024 |
BK 1 pijl senioren kl 2 t/m 6 |
|
|
? |
geselecteerde |
zondag 2 juni 2024 |
BK 1 pijl senioren klasse 1 |
|
|
? |
geselecteerde |
zaterdag 8 juni 2024 |
BK Teams klasse B t/m D |
|
|
? |
geselecteerde |
zondag 9 juni 2024 |
NK teams Ere en klasse A |
|
|
? |
St.Cornelius |
dinsdag 11 juni 2024 |
Buiten toernooi |
|
14:00 |
Boekel |
allen |
zaterdag 15 juni 2024 |
Koningschieten |
volgt |
vo;lgt |
|
allen |
maandag 17 juni 2024 |
Prijsuitreiking Meierij |
19:30 |
20:00 |
|
St.Cornelius |
dinsdag 18 juni 2024 |
Regio 114 Horst Venray |
|
14:00 |
Horst |
geselecteerde |
zondag 23 juni 2024 |
NK Recurve Heren, Dames, Masters, Veteranen |
|
|
? |
veteranen |
zaterdag 24 augustus 2024 |
Nationale Veteranendag |
|
|
? |
St.Cornelius |
dinsdag 10 september 2024 |
Concordia |
|
14:00 |
Zeeland |
St.Cornelius |
dinsdag 15 oktober 2024 |
Regio 113 |
|
14:00 |
Erp |
St.Cornelius |
dinsdag 12 november 2024 |
Zulttoernooi |
|
14:00 |
Erp |
St.Cornelius |
donderdag 12 december 2024 |
Koningschieten |
|
14:00 |
Boekel |
|
|
|
|
|
|
Maandagavond clubavond: jeugd 18:30 – 19:35 uur / Senioren 20:00 – 23:00 uur |
|
|
|
Donderdagavond jeugd en vrij schieten voor iedereen vanaf 19:00 uur |
|
|
|