Agenda

Team 1 +res dinsdag 19 november 2019 Competitie Indoor ronde 6 19:05 20:00 Wanroy
Jeugd zondag 24 november 2019 Competitie Indoor ronde 6 09:30 10:00 Erp
vrijwilligers dinsdag 26 november 2019 Zulttoernooi 19:15 20:00 Erp
allen donderdag 28 november 2019 Meierij-Doele WillemIII 19:15 20:00 Boekel
Veteranen dinsdag 3 december 2019 Koningschieten Boekel
ALLEN donderdag 5 december 2019 GEEN TRAINEN Doel Gesloten
Jeugd zondag 8 december 2019 Competitie Indoor ronde 7 09:15 10:00 Boekel
Team 1 +res maandag 9 december 2019 Competitie Indoor ronde 7 19:30 20:00 Erp
vrijwilligers zaterdag 14 december 2019 Zulttoernooi 17:15 18:00 Erp
Jeugd zondag 15 december 2019 Competitie 25mtr ronde 1 09:00 10:00 Cuijk
Team 1 +res dinsdag 17 december 2019 Competitie 25mtr ronde 1 19:00 20:00 Schaijk
Jeugd zondag 22 december 2019 Competitie 25mtr ronde 2 09:30 10:00 Erp
allen vrijdag 27 december 2019 After Kerstbal shooting 19:00 19:30 Erp
Jeugd zondag 5 januari 2020 Competitie 25mtr ronde 3 09:05 10:00 Zeeland
Team 1 +res donderdag 9 januari 2020 Competitie 25mtr ronde 2 19:10 20:00 Volkel
Jeugd zondag 12 januari 2020 Competitie 25mtr ronde 4 09:00 10:00 Schaijk
vrijwilligers dinsdag 14 januari 2020 Zulttoernooi 19:15 20:00 Erp
allen dinsdag 14 januari 2020 Meierij- LEW 19:05 20:00 Wanroy
Jeugd zondag 19 januari 2020 Competitie 25mtr ronde 5 09:05 10:00 Zeeland
Team 1 +res donderdag 23 januari 2020 Competitie 25mtr ronde 3 19:15 20:00 Boekel
vrijwilligers zaterdag 25 januari 2020 Zulttoernooi 17:15 18:00 Erp
geselecteerde zaterdag 25 januari 2020 NK Cadetten/ Junioren indoor 10:00
geselecteerde zaterdag 25 januari 2020 NK Ind. Recurve/Compound indoor 10:00
geselecteerde zondag 26 januari 2020 NK Cadetten/ Junioren indoor 10:00
geselecteerde zondag 26 januari 2020 NK Ind. Recurve/Compound indoor 10:00
allen maandag 27 januari 2020 Meierij- VZOD 19:05 20:00 Wanroy
vrijwilligers donderdag 30 januari 2020 Zulttoernooi 19:15 20:00
1 en  2 februari RK Individueel alle Disciplines
Team 1 +res dinsdag 4 februari 2020 Competitie 25mtr ronde 4 19:00 20:00 Schaijk
Jeugd zondag 9 februari 2020 Competitie 25mtr ronde 6 09:30 10:00 Erp
Allen donderdag 13 februari 2020  willem de vries toernooi 19:10 20:00 Bakel
geselecteerde 15 en 16 februari RK Teams Alle Disciplines
Team 1 +res donderdag 20 februari 2020 Competitie 25mtr ronde 5 19:10 20:00 Volkel
Jeugd zondag 1 maart 2020 Competitie 25mtr ronde 7 09:10 10:00 Volkel
Team 1 +res donderdag 5 maart 2020 Competitie 25mtr ronde 6 19:05 20:00 Zeeland
geselecteerde zaterdag 7 maart 2020 NK Aspiranten indoor
geselecteerde zaterdag 7 maart 2020 BK Cadetten/ Junioren indoor
Team 1 +res maandag 16 maart 2020 Competitie 25mtr ronde 7 19:30 20:00 Erp
allen zondag 22 maart 2020 Competitie 25mtr inhaal 09:00 10:00 Schaijk
geselecteerde zondag 8 maart 2020 BK Individueel Alle Disciplines indoor 10:00
geselecteerde 14 en 15 maart BK Teams Alle Disciplines indoor 10:00
geselecteerde 18 en 19 april RK Individueel alle Disciplines 25 mtr 10:00
geselecteerde 25 en 26 april RK Teams Alle Disciplines 25 mtr 10:00
geselecteerde zaterdag 16 mei 2020 NK Aspiranten i pijl 10:00
geselecteerde zondag 17 mei 2020 BK Cadetten/ Junioren 25 mtr 10:00
geselecteerde zaterdag 6 juni 2020 BK Senioren Individueel Klasse 2 t/m 6 10:00
geselecteerde zondag 7 juni 2020 BK Senioren Klasse 1 Alle Disciplines 10:00
geselecteerde zondag 21 juni 2020 NK Recurve Heren DamesMastersVeteranen 10:00
geselecteerde zaterdag 27 juni 2020 BK Teams klasse B t/m D 10:00
geselecteerde zondag 28 juni 2020 NK Teams Ere klasse en klasse A 10:00
Maandagavond clubavond: jeugd 18:30 – 19:35 uur / Senioren 20:00 – 23:00 uur
Donderdagavond vrij schieten voor iedereen vanaf 19.00 uur