Agenda

Wie Datum Omschrijving Aanwezig Aanvang Plaats
Team 1 zaterdag 17 februari 2018 RK indoor teams 08:35 10:00 Liempde
geselecteerde zondag 18 februari 2018 RK indoor teams ?
Team 1 maandag 19 februari 2018 Competitie ronde 5 25 mtr. 19:30 20:00
jeugd zondag 25 februari 2018 Competitie ronde 5 25 mtr. 09:05 10:00 Zeeland
allen maandag 26 februari 2018 Jaarvergadering 20:00 20:15
jeugd zondag 4 maart 2018 Competitie ronde 6 25 mtr. 09:00 10:00 Schaijk
Team 1 donderdag 8 maart 2018 Competitie ronde 6 25 mtr. 19:10 20:00 Volkel
geselecteerde zaterdag 10 maart 2018 NK indoor aspiranten ?
geselecteerde zondag 11 maart 2018 BK indoor Cadetten / Junioren ?
Veteranen dinsdag 13 maart 2018 St Cornelius-Regio 114 Horst 13:15 14:00 Boekel
geselecteerde zondag 18 maart 2018 BK indoor individueel ?
jeugd zondag 18 maart 2018 Competitie ronde 7 25 mtr. 09:30 10:00
Team 1 maandag 19 maart 2018 Competitie ronde 7 25 mtr. 19:30 20:00
geselecteerde zondag 25 maart 2018 BK indoor Team’s ?
Allen dinsdag 27 maart 2018 Meierij – LEW 19:05 20:00 Wanroy
vrijwilligers zaterdag 31 maart 2018 Clinic
allen maandag 9 april 2018 Meierij – De Vriendenkring 1897 20:00
Veteranen dinsdag 10 april 2018 St Cornelius 13:00 14:00 Schaijk
geselecteerde zaterdag 14 april 2018 RK 25mtr individueel ?
geselecteerde zondag 15 april 2018 RK 25mtr individueel ?
Allen maandag 16 april 2018 Meierij – Doele Willem lll 20:00
geselecteerde zaterdag 21 april 2018 RK 25mtr teams ?
geselecteerde zondag 22 april 2018 RK 25mtr teams ?
Allen zaterdag 28 april 2018 Willem de Vries toernooi 17:05 18:00 Bakel
Allen donderdag 3 mei 2018 Meierij – VZOD 19:15 20:00 Volkel
geselecteerde zaterdag 12 mei 2018 NK 25mtr Aspiranten ?
geselecteerde zaterdag 12 mei 2018 BK 25mtr Cadetten/ Junioren ?
Allen maandag 14 mei 2018 Meierij – L’arc 20:00
Veteranen dinsdag 15 mei 2018 St Cornelius 13:05 14:00 Zeeland
geselecteerde zaterdag 26 mei 2018 BK 25mtr senioren klasse 2 t/m 6 ?
geselecteerde zondag 27 mei 2018 NK/BK 25mtr senioren klasse 1 ?
Allen maandag 28 mei 2018 Meierij – Concordia 20:00
geselecteerde zaterdag 2 juni 2018 BK Teams 25mtr. klasse B t/m D ?
geselecteerde zondag 3 juni 2018 BK Teams 25mtr. klasse Ere en A ?
Veteranen dinsdag 5 juni 2018 St Cornelius Buiten toernooi 13:15 14:00 Boekel
Veteranen dinsdag 12 juni 2018 St.Cornelius-StrijdinVrede regio113 13:10 14:00 Beek en Donk
Allen donderdag 28 juni 2018 Meierij Prijsuitreiking 19:20 20:00 Boekel
Veteranen dinsdag 11 september 2018 St Cornelius 13:05 14:00 Nistelrode
Veteranen dinsdag 16 oktober 2018 St.Cornelius-StrijdinVrede regio113 13:30 14:00 Erp
vrijwilligers zaterdag 20 oktober 2018 Clinic B
Veteranen dinsdag 13 november 2018 Zulttoernooi (St Cornelius) 13:30 14:00 Erp
Veteranen dinsdag 4 december 2018 St Cornelius Koningschieten 13:15 14:00 Boekel
Maandagavond clubavond: jeugd 18:30 – 19:35 uur / Senioren 20:00 – 23:00 uur
Donderdagavond vrij schieten voor iedereen vanaf 19.00 uur