Rob van Hedel kampioen en Arjan Bollebakker 3e

 

 

Op zaterdag 14 april werd in Ammerzoden de Regionale Kampioenschappen 1 pijl systeem verschoten voor aspiranten. Deze wedstrijd gaat over 25 pijlen op 18 meter voor de aspiranten.  Rob van Hedel was in vorm en werd 1e  met 148 punten in de leeftijdsklasse t/m 10 jaar. Frist Koenen  werd 7e  met 145 punten in de leeftijdsklasse 11/12 jarige.

Bram Gruijters en Luuk Janssen waren in Volkel bij de cadetten klasse 1. Bram was 8e met 436 punten en Luuk 17e met 379 punten

Rick van Hedel was ook in Volkel bij cadetten klasse 2 en werd 7e met 365 punten

Christiaan Vissers was in Liempde de compound klasse , uitgevallen naar 25 pijlen

Thijs van Helvoort werd in Liempde in klasse 3 8e.

Arjan Bollebakker was in Ammerzoden bij de klasse 6 op een 3e plaats geëindigd met een totaal van 324 punten

 

 

Proficiat namens Bestuur en Leden Doele Concordia Welvaren

 

Proficiat namens Bestuur en Leden Doele Concordia Welvaren

Leave a Comment (0) →

Einduitslag Competitie 25 mtr 1 pijl

Schutter gem. 1 2 3 4 5 6 7 gem totaal
[103649]   Arno Manders 9.160 234 235 0 224 232 202 228 9.033 1355
[161027]   Bram Gruijters 8.793 198 181 219 216 237 233 223 8.840 1326
[134765]   Piet Scheepers 8.940 218 227 0 217 0 0 0 8.827 662
[130912]   Frans Cuypers 8.893 214 216 0 225 217 225 221 8.787 1318
[155011]   Thijs van Helvoort 8.527 219 204 219 219 217 218 222 8.760 1314
[151061]   Ton Ketelaars 8.693 225 0 213 0 214 0 217 8.690 869
[103551]   Jan Kling 8.367 212 0 208 208 216 208 214 8.440 1266
[155425]   Joshua van Steen 8.267 203 214 203 216 219 195 204 8.393 1259
[167887]   Rick van Hedel 7.387 0 182 193 201 167 176 190 7.393 1109
[103542]   Theo Biermann 7.060 177 0 0 0 0 0 0 7.080 177
[167854]   Luuk Janssen 7.740 180 185 174 186 147 0 185 7.047 1057
[170724]   Arjan Bollebakker 6.653 0 159 170 170 196 169 172 6.907 1036
[156679]   Rien Welten 165 0 166 0 0 0 0 6.620 331
[170215]   Rob van Hedel 6.333 164 160 151 167 159 163 134 6.427 964
[170122]   Frits Koenen 5.280 138 139 119 179 138 156 161 6.073 911
[163003]   Piet Meulepas 5.693 139 0 0 0 0 0 146 5.700 285
[111767]   Christiaan Vissers 9,073 221 227 225 225 222 0 222 8,947 1342
Leave a Comment (0) →

Selectielijst  R.K. 25m1p Individueel  2018 

Selectielijst  R.K. 25m1p Individueel  2018 
Aspiranten <11 en Aspiranten 11-12, in de discipline Recurve, Compound, Barebow en Longbow
zaterdag 14 april 2018
Aanvang  10.00 uur     Melden voor 09.30 uur met Bondspas.
Organisatie Contactpersoon Marc Vugts, wedstrijden@hvdeheerlijkheid.nl
Heerlijkheid Ammerzoden
Hoge Weide 16 Ammerzoden Afmelden geselecteerde sporters voor 9 april 2018
  Recurve Aspiranten < 11 jaar Heren
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
2 [1075] Doele Concordia Welvaren 170215 Rob van Hedel M 6.427
  Recurve Aspiranten 11-12 jaar Heren
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
8 [1075] Doele Concordia Welvaren 170122 Frits Koenen M 6.073
Cadetten Recurve klasse 1 en 2, Cadetten Compound klasse 1 en 2
zaterdag 14 april 2018
Aanvang  10.00 uur     Melden voor 09.30 uur met Bondspas.
Organisatie Contactpersoon Maarten v Haren, secretariaat@vzod-uvo.nl
VZOD Volkel
Lagedijk 2a Volkel Afmelden geselecteerde sporters voor 9 april 2018
  Recurve Cadetten klasse 1  
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
6 [1075] Doele Concordia Welvaren 161027 Bram Gruijters M 8.840
22 [1075] Doele Concordia Welvaren 167854 Luuk Janssen M 7.047
  Recurve Cadetten klasse 2  
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
7 [1075] Doele Concordia Welvaren 167887 Rick van Hedel M 7.393
Recurve klasse 1
zondag 15 april 2018
Aanvang  10.00 uur     Melden voor 09.30 uur met Bondspas.
Organisatie Contactpersoon Karin vd Velden, handboogschutterijunion@ziggo.nl
L’Union Liempde
Heidezoom 2 Liempde Afmelden geselecteerde sporters voor 9 april 2018
Reserven
17 [1075] Doele Concordia Welvaren 103649 Arno Manders M 9.033
Recurve klasse 3
zondag 15 april 2018
Aanvang  10.00 uur     Melden voor 09.30 uur met Bondspas.
Organisatie Contactpersoon Karin vd Velden, handboogschutterijunion@ziggo.nl
L’Union Liempde
Heidezoom 2 Liempde Afmelden geselecteerde sporters voor 9 april 2018
  Recurve klasse 3  
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
7 [1075] Doele Concordia Welvaren 155011 Thijs van Helvoort M 8.760
Recurve klasse 6
zondag 15 april 2018
Aanvang  10.00 uur     Melden voor 09.30 uur met Bondspas.
Organisatie Contactpersoon Marc Vugts, wedstrijden@hvdeheerlijkheid.nl
Heerlijkheid Ammerzoden
Hoge Weide 16 Ammerzoden Afmelden geselecteerde sporters voor 9 april 2018
  Recurve klasse 6  
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
6 [1075] Doele Concordia Welvaren 170724 Arjan Bollebakker M 6.907,000
Compound klasse 2
Zaterdag 14-4-2018
Aanvang  10.00 uur     Melden voor 09.30 uur met Bondspas.
Organisatie Contactpersoon Karin vd Velden, handboogschutterijunion@ziggo.nl
L’Union Liempde
Heidezoom 2 Liempde Afmelden geselecteerde sporters voor 9 april 2018
  Compound klasse 2  
Nr. Vereniging Bondsnummer Schutter M/V Gemiddelde Bijzonderheden
9 [1075] Doele Concordia Welvaren 111767 Christiaan Vissers M 8.947

 

 

Nog een Prettige Paasdag

Leave a Comment (0) →

Bram Gruijters 3e van Nederland

Bram Gruijters  heeft op de Nederlandse Bondskampioenschappen Indoor Cadetten een 3e plaats behaald.

Bram had in de 1e ronde 268 punten en in de 2e ronde 267 punten en ging als 6e naar de finale.

Een mooie prestatie wat iets zegt voor de toekomst.

Leave a Comment (0) →

Rob van Hedel 3e op de RK Aspiranten en de rest?

 

Op zaterdag 3 februari en zondag 4 februari vonden de Rayonkampioenschappen van rayon 3 voor individuele schutters plaats.

Zaterdag 3 februari was de RK aspiranten te Schijndel. Rob van Hedel is daar 3e geworden bij de < 10 jarige. Frits Koenen is bij 11- 12 jarige 7e geworden. In Volkel was de RK voor de Cadetten klasse 1, Bram Gruijters was in de voorronde 4e en in de 1/4 finale uitgeschakeld, Rick van Hedel was in deze klasse 18e  geworden. In klasse 2 was Luuk Janssen 11e in de voorronde en uitgeschakeld in de 1/8 finale.

Zondag 4 februari was de RK klasse 1 en 2 in Erp.

Resultaten van de schutters in klasse 3: In klasse 2 is Piet Scheepers in de voorronde 7e geworden en in de ¼ finale uitgeschakeld, Thijs van Helvoort was in deze klasse 13e geworden en in de 1/8 finale uitgeschakeld.

Leave a Comment (0) →

Christiaan pakt de Harrie Beekmans Trofee 2017

Zondag 14 januari hadden we de verschieting van de Harrie Beekmans Trofee van het jaar 2017 nog.

Mark Beekmans schoor helaas niet mee.

We waren met 13 schutters die om deze trofee streden.

Christiaan Vissers had de meeste dezelfde ringen. Op de 2e plaats was Piet Scheepers en op de 3e plaats Egbert Pashouwers.

Leave a Comment (0) →

Willy en Toon Proficiat

Vandaag 7 januari hebben we twee jubilarissen:

Willy v/d Biggelaar 60 jaar lid

Toon van Vugt 40 jaar lid

Willy en Toon proficiat met deze jubilea namens ons allen

Op een nader tijdstip vindt de huldiging plaats

Leave a Comment (0) →

Zulttoernooi

Club Geschoten score Streef score (+/-) plaats
De Vriendschap 1320 1320 0
Amicitia 1905 1909 -4
Doele Willem III 2447 2441 6
Sint Willibrordus 1847 1856 -9
Krijgsman Soranus 1160 1170 -10
Neerlandia Bakel 2320 2306 14
De Eendracht 2207 2230 -23
Strijd in Vrede 1402 1426 -24
St. Cornelius 5462 5519 -57
De vrolijke schutters 2758 2699 59
De Batavieren De Rips 834 827 7
Leave a Comment (0) →
Page 1 of 3 123